رابط یا اتصالات داربستی

رابط یا اتصالات داربستی

برای اتصال دو لوله در سازهای که ارتفاع سازه بیش از 6 متر باشد مورد استفاده قرار گرفته و بطور متعارف در دو سایز 17 و 20 سانت تولید میگردد و بنا به سفارش سازنده میتواند طول اتصال تغییر کند.

 

اتصال دهنده های داربست

اتصال دهنده های داربست در اصل جزء اساسی هستند که برای متصل کردن لوله های داربست و اتصالات تحت استاندارد AS1576 احاطه شده است. لوله داربست و اتصالات در AS1576.3 به عنوان داربست تعریف شده است که در آن لوله های دایره ای به صورت قالب ، تیر افقی ، بادبند استفاده می شوند که با استفاده از اتصال دهنده های هدفمند به یکدیگر وصل می شوند.
این اتصالات اساسی که برای پیوستن دو لوله داربست طراحی شده است می تواند برای ایجاد طیف متنوعی از ساختارهای ساخت و سازهای مختلف استفاده شود یا از آن به عنوان لوازم جانبی سیستم های داربست پیش ساخته استفاده شود. این مقاله شامل انواع اساسی اتصال دهنده های لوله های داربستی است که دو لوله را به هم متصل می کند ، و همچنین اتصالات مخصوصی را برای اتصال لوله داربست به سایر اجزا ، تجهیزات یا سازه ها استفاده می کند.

بخشی از فرایندهای مدیریت ریسک

به عنوان بخشی از فرایندهای مدیریت ریسک ، ما توجه شما را به این الزام جلب می کنیم که داربستها ، به عنوان بخشی از شایستگی خود ، در تکنیک های جابجایی دستی و بالابری مکانیکی صلاحیت داشته باشند. بنابراین ، مراحل ساخت داربست و تغییر یا برچیدن داربست ها باید دستورالعمل های دستی را که توسط مقامات نظارتی یا سایر دستورالعمل ها و کدهای عملکردی که توسط این مقامات نظارتی پذیرفته شده باشند ، رعایت کنند.
در پایین به انواع اتصالات و ویژگی ها و کاربرد آن ها می پردازیم.

 

 

 

بست داربست


“بست داربست” با تجربه چندین ساله در زمینه تولید ملزومات داربست با نام تجاری ایران بست  از سال 1399 در زمینه تامین انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت خود آغاز کرد.

توسعه تولید مکانیزه در کنار به کار گیری از نیروی انسانی با دانش و تجربه و نو آوری در تولید و کاهش هزینه های تولید که منجر به تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می گردد از جمله محوری ترین اهداف شرکت می باشد.

مجموعه امکان ارائه فاکتور رسمی و مورد تایید سازمان مالیاتی کشور را دارد کارفرمایان و پیمان کاران می توانن با یک بار اعتماد تجربه یک عمر همکاری متفاوت را داشته باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *